REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )
Strona 3 z 3
REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.
Maxim Legardez, założyciel i dyrektor generalny Everoad

Maxim Legardez, założyciel i dyrektor generalny Everoad (fot. materiał prasowy)

Jakie nowości dla klientów przewiduje Everoad w najbliższym czasie?

Rozszerzyliśmy zakres usług o transport w temperaturze kontrolowanej. Zespół firmy przez ostatnie tygodnie pracował nad zbudowaniem jednej z największych sieci transportowych, dysponującej naczepami typu chłodnia. W ramach platformy nadawcy przesyłek chłodzonych i mrożonych otrzymują dostęp do bazy ponad 600 firm transportowych, które dysponują ponad 50 000 naczep typu chłodnia. Sieć nieustannie się rozwija i już dziś stanowi jedną z największych baz zapewniających transport na terenie Europy, co dla nadawców ładunków stanowi ogromne ułatwienie, szczególnie w okresie zwiększonej liczby wysyłek.

Jaka będzie przyszłość przewozów ciężarowych?

W ciągu najbliższych dziesięciu lat pojawią się autonomiczne ciężarówki, ale każda rewolucja  niesie za sobą dużo niewiadomych. Technologia ta może przynieść dużo korzyści: zwiększyć produktywność, rozwiązać problem braku kierowców, a nawet ograniczyć zużycie paliwa czy poprawić bezpieczeństwo na drogach, ale wyzwaniem jest dostosowanie innych elementów łańcucha dostaw.

Everoad pomaga zachować płynność

Everoad jest innowacyjną platformą technologiczną, łączącą w bezpośredni sposób przewoźnika z nadawcą, co ułatwia proces transportu zmniejszając koszty ponoszone przez klienta przy jednoczesnej minimalizacji pustych przebiegów dla przewoźnika. Everoad pomaga także zachować płynność finansową swoim przewoźnikom, oferując im program płatności w 72h. Z Everoad współpracuje obecnie ponad 4000 firm transportowych, które dysponują łącznie 250 000 ciężarówek na terenie całej Europy oraz ponad 5000 nadawców ładunków, co tworzy jedną z największych sieci transportowych w Europie. Więcej informacji na  https://www.everoad.com/pl/

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony