REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

HoReCa - rynek gastronomiczny

 

16 maja 2020, 12:19

McDonald's w Enschede, Holandia

McDonald's w Enschede, Holandia (fot. Bartek Kaszuba)

Mycie kiosków do zamawiania elektronicznego po każdym kliencie oraz sprzątanie toalety co pół godziny – to tylko niektóre z wytycznych, które otrzymali franczyzobiorcy sieci McDonald’s w USA. Część stanów zdecydowała się znieść restrykcje, dzięki czemu restauracje będą mogły zostać otwarte na nowo.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Blisko 40 amerykańskich stanów już zezwoliło lub w najbliższym czasie pozwoli na otwarcie restauracji – oczywiście z zachowaniem wszystkich środków ostrożności i zasad społecznego dystansowania. W związku z tym McDonald’s rozesłał do swoich franczyzobiorców instrukcję, w jaki sposób powinni zachowywać standardy bezpieczeństwa w swoich placówkach.

Jak donosi New York Times, stanowiska do elektronicznego składania zamówień powinny być myte po każdym kliencie, część stolików zostanie oznaczona jako nieczynna, wszystko po to, aby duże grupy ludzi nie gromadziły się obok siebie. Najczęściej wykorzystywane powierzchnie w łazienkach mają być czyszczone co pół godziny. Na podłogach powinny również zostać rozklejone specjalne oznaczenia, które będą przypominać o zachowaniu dystansu.

Restauracje mogą być już otwarte praktycznie w całej Kalifornii oraz Teksasie – dwóch największych amerykańskich stanach. Franczyzobiorcy mają jednak w tej kwestii dowolność. Jak wynika z danych przekazanych prowadzącym restauracje, to od nich będzie zależało kiedy zdecydują się na otwarcie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony