REKLAMAROS-SWEET - Pestki dyni w czekoladzie - Baner Główny (21.08-01.09.2019)
Restauracja sieci McDonalds w Polsce

Restauracja sieci McDonalds w Polsce (pixabay.com)

Już ponad 80 restauracji McDonald’s w Polsce uruchomiło usługę McDelivery. Dzięki aplikacji Uber Eats mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Sopotu mogą zamawiać produkty wraz z dostawą do domu. Teraz do tego grona dołączyło również kolejne polskie miasto, Łódź.

REKLAMA

7 marca 2019 roku Uber Eats rozpoczął dostawę zamówień z 8 łódzkich restauracji McDonald’s działających w Manufakturze, Galerii Łódzkiej, CH Tulipan, na ul. Retkińskiej, ul. Piotrkowskiej, Innowrocławskiej, Mickiewicza i w CH Sukcesja.

Tak, jak w pozostałych miastach dostawy w Łodzi będą realizowane w godzinach od 11:00 do 23:00. Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jedynie o cenę usługi dowozu.

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działają w Polsce 422 restauracje sieci, które zatrudniają blisko 25 000 osób. 359 z nich to obiekty prowadzone przez 66 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony