REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)

Sieć Media Markt testuje w polskich sklepach usługę szybkich napraw smartfonów Apple i Samsung – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Klienci mogą na miejscu wymienić uszkodzony wyświetlacz, a także wykonać drobne naprawy, m.in. wymiana baterii lub przycisku home.

REKLAMA
Marcin Rosati, prezes zarządu Media Markt Saturn Polska

Marcin Rosati, prezes zarządu Media Markt Saturn Polska (materiały prasowe)

Marcin Rosati, prezes zarządu Media Markt Saturn Polska podkreśla, że firma cały czas pracuje nad poszerzaniem oferty usług. - W poznańskich sklepach testujemy obecnie nową usługę szybkich napraw smartfonów Apple i Samsung. Klienci mogą na miejscu wymienić uszkodzony wyświetlacz, zyskując przy tym gwarancję na wykonaną usługę. Wykonywane są też drobne naprawy, m.in. wymiana baterii lub przycisku home – mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Marcin Rosati.

I dodaje: - Z usługi mogą również skorzystać osoby, które kupiły smartfon poza naszą siecią sprzedaży. Po zakończonych testach planowane jest wdrożenie serwisu we wszystkich marketach.

Jak podkreśla prezes Media Markt Saturn Polska uruchomienie nowej usługi jest logiczną konsekwencją realizowanej przez operatora strategii, która zakłada, że firma bierze na siebie rolę przewodnika dla klientów po świecie nowych technologii.

- Technologia wkracza w coraz to nowe obszary codziennego życia, a wiele produktów, dotąd niszowych, przeznaczonych dla wąskiej grupy klientów, staje się urządzeniami dla mas. Z jednej strony zmiany te ułatwiają wykonywanie obowiązków zawodowych czy domowych, usprawniają komunikację, sprzyjają rozwojowi pasji, z drugiej zaś rodzą nowe potrzeby ich użytkowników – wyjaśnia Marcin Rosati.

Firma systematycznie inwestuje w pracowników dzięki czemu mogą oni w sposób profesjonalny doradzać klientom przy wyborze produktu. - Biorąc na siebie rolę przewodnika po świecie nowych technologii, wychodzimy poza wąsko pojmowaną rolę sprzedawcy i wspieramy konsumentów na każdym etapie kontaktu z naszymi markami – przy podejmowaniu decyzji zakupowej, w trakcie samego zakupu, jak i w fazie posprzedażowej, oferując kompleksowy pakiet usług i tak: Przy zakupie sprzętu można skorzystać z oferty ratalnej czy wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów, klienci mogą zamówić u nas nie tylko dostawę, ale również instalację w domu zakupionego telewizora czy sprzętu AGD, żeby móc jak najszybciej w pełni z niego korzystać. Nabywając komputer czy tablet, wiele osób powierza nam jego pierwszą instalację lub konfigurację. Oferujemy również przegrywanie danych z urządzeń czy zabezpieczenie tabletów i smartfonów szybą lub folią ochronną. W naszych sklepach można także wywołać zdjęcia, kupić bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet zawrzeć umowę na zakup energii – wylicza prezes Media Markt Saturn Polska.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 12

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony