REKLAMAFord - Banner Główny

BRANŻA PO GODZINACH

 

5 września 2019, 09:38

Klient spędził niedzielę bez handlu w Kauflandzie w Bialymstoku

Klient spędził niedzielę bez handlu w Kauflandzie w Bialymstoku (Pixabay.com)

Mężczyzna, który zamknął się w toalecie, aby wypić alkohol tuż przed zamknięciem sklepu Kaufland w Białymstoku, wyszedł dopiero po dwóch dniach. Zasnął i obudził się w niedzielę, gdy market był zamknięty. Wstydził się wyjść, więc czekał do poniedziałku – podaje „Kurier Poranny”.

REKLAMAITCOM - Belka w artykułach

Daria Tworek z biura prasowego Kaufland Polska poinformowała, że toalety są sprawdzane tuż przed zamknięciem sklepów. Mężczyzna musiał wejść do toalety już po kontroli. Kupił wcześniej alkohol w markecie, a później zasnął w ubikacji.

Klient wyjaśnił, że po obudzeniu w niedzielę zobaczył przez uchylone drzwi, że sklep jest zamknięty. Z obawy przed konsekwencjami postanowił pozostać w ubikacji do czasu otwarcia sklepu. Mężczyzna opuścił sklep w poniedziałek rano, gdy do toalety weszli pracownicy sanitarni. Wyszedł wejściem ewakuacyjnym, które można otworzyć od środka.

Otwarcie drzwi od ubikacji i ruch na sali sprzedażowej uruchomiłyby alarm i spowodowały przyjazd ochrony. Rzeczniczka Kauflandu powiedziała, że w takiej sytuacji klient nie zostałby pociągnięty do odpowiedzialności, ponieważ nie miała miejsca ani kradzież ani zniszczenie mienia.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony