REKLAMAROS-SWEET - baner główny (sierpień 2018)

Spółka Miraculum podała swoje wyniki za ostatni kwartał. Firma zanotowała ponad 1,7 mln starty netto, wobec zeszłorocznego zysku na poziomie 0,28 mln.

REKLAMAFBK 2018 - belka w artykułach - (sierpień-wrzesień 2018)

(materiały prasowe)

Ponadto strata operacyjna ukształtowała się na poziomie 1,34 mln. W analogicznym okresie zeszłego roku było to kwota 0,95 mln na plusie. O połowę spadły także przychody ze sprzedaży – w III kwartale 2017 roku wyniosły one 5,43 mln zł, zaś w 2016 roku 10,91 mln.

Zmniejszyła się za to strata w rozrachunku po trzech pierwszych kwartałach. W tym roku wyniosła ona 6,04 mln złotych netto natomiast w tym samym okresie zeszłego roku było to 6,46 mln., przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 15,44 mln zł w porównaniu z 27,93 mln zł rok wcześniej.

Miraculum to notowana od 2007 roku na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółka, która działa na rynku preparatów do pielęgnacji skóry, depilacji, a także wyrobów perfumeryjnych i kosmetyków do makijażu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony