REKLAMAHELIO - Baner Główny - Natura (19-25.11.2018)

Spółka Miraculum podała swoje wyniki za ostatni kwartał. Firma zanotowała ponad 1,7 mln starty netto, wobec zeszłorocznego zysku na poziomie 0,28 mln.

(materiały prasowe)

Ponadto strata operacyjna ukształtowała się na poziomie 1,34 mln. W analogicznym okresie zeszłego roku było to kwota 0,95 mln na plusie. O połowę spadły także przychody ze sprzedaży – w III kwartale 2017 roku wyniosły one 5,43 mln zł, zaś w 2016 roku 10,91 mln.

Zmniejszyła się za to strata w rozrachunku po trzech pierwszych kwartałach. W tym roku wyniosła ona 6,04 mln złotych netto natomiast w tym samym okresie zeszłego roku było to 6,46 mln., przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 15,44 mln zł w porównaniu z 27,93 mln zł rok wcześniej.

Miraculum to notowana od 2007 roku na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółka, która działa na rynku preparatów do pielęgnacji skóry, depilacji, a także wyrobów perfumeryjnych i kosmetyków do makijażu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony