REKLAMAJACOBS - NA ŚWIĘTA - Baner Główny (17-23.12.2018)

PROMOCJE I MARKETING

 

7 grudnia 2018, 16:01

(fot. Łukasz Rawa)

Mlekovita to największy eksporter produktów mleczarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Za swoją działalność na arenie międzynarodowej została uhonorowana nagrodą specjalną w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”.

REKLAMAPszczółka - Belka w artykułach - Chochliki (17-20.12.2018)

Na uroczystej gali 6 grudnia 2018 r. wręczono nagrody zwycięzcom 7. edycji konkursu „Polska Firma - Międzynarodowy Czempion”, organizowanego przez firmę doradczą PwC i „Puls Biznesu” we współpracy z PKO Bankiem Polskim. Nagradzane są w nim polskie firmy odnoszące sukcesy na międzynarodowych rynkach. Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej polskie przedsiębiorstwa stają się w globalnymi podmiotami, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej.

Decyzją kapituły Nagroda Specjalna za promocję polskiej marki za granicą trafiła do Grupy Mlekovita. To prestiżowe wyróżnienie znakomicie dowodzi, że obrana przez Mlekovitę strategia rozwoju handlu zagranicznego i wszelkich działań związanych z aktywnym zaangażowaniem w rozwój i promocję polskości oraz patriotyzmu gospodarczego, przekłada się nie tylko na sukces firmy, ale i całej gospodarki krajowej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~klient tesco 1 11 dni temu

  wolę mlekpol albo bakomę które po prostu sprzedają mleko i przetwory a nie dorabiają do tego ciężko-strawną ideolo.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony