REKLAMAJACOBS - PRIMA - Baner Główny (październik 2019)

(mat. prasowe)

Strona 2 z 2
REKLAMA

Przy okazji uroczystości prezes Dariusz Sapiński zaznaczył, że mimo iż Fabryka Proszków Mlecznych to najistotniejsza z ostatnich inwestycji, to w 2018 r. Mlekovita rozwijała się także w innych aspektach. W tym roku do Grupy dołączyły 2 nowe zakłady: w Kaliszu z jej oddziałem w Koźminie Wielkopolskim oraz w Świeciu, pozwalając na włączenie do asortymentu pod marką Mlekovita takich nowych produktów jak ser Mascarpone Kucmistrza czy Wypasione śmietankowe serki kanapkowe. Nowe inwestycje to również m.in.: zwiększenie zdolności produkcyjnych w Baranowie, modernizacja oczyszczalni ścieków oraz nowa kotłownia wraz z produkcją ciepła i energii w Trzebownisku czy instalacja najnowocześniejszej linia do produkcji sera topionego (dedykowanego głównie do burgerów i tego typu zapiekanych przekąsek) w Wysokiem Mazowieckiem. W tym roku i następnych latach planowane są kolejne znaczące inwestycje, m.in. budowa nowej serowni w centrali Grupy Mlekovita. Innowacyjne inwestycje są bowiem nie tylko niezbędne, służą nie tylko zwiększaniu mocy produkcyjnych firmy, ale i umacniają jej pozycję jako innowacyjnego lidera branży mleczarskiej. Efektywność zarządzania i osiągane rokrocznie coraz lepsze wyniki finansowe bezpośrednio przekładają się na stały wzrost wartości marki.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~nie_kumam 3 ponad rok temu

  A dlaczego ten nie ma odzieży ochronnej ? Jak zwykle poza prawem. Firmy się ośmieszają takimi scenami.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Igoras 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Bez księdza produkcja by nie ruszyła. Zabrakło tylko Matousza pinokialnego, żeby powiedział co mu ślina na język nowego przyniosła, prawda...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~żondzi_ksionc 1 ponad rok temuocena: 100% 

  ufff... na całe szczęście, że na czas dotarł ksiądz... to najważniejsze...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony