REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)

PROMOCJE I MARKETING

 

14 maja 2018, 10:06

(fot. ŁR, wiadomoscihandlowe.pl)

Mlekovita nieustannie pracuje na umocnienie swojej pozycji nie tylko na rynku polskim, ale i międzynarodowym. Właściwy kierunek obranej drogi rozwoju potwierdza kolejna nagroda odebrana podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Firmę Mlekovita uhonorowano tytułem Wiodący Polski Eksporter Żywności - Leading Polish Food Exporter w konkursie odbywającym się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a organizowanym przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy współudziale Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich i World Trade Center Poznań.

Inicjatywa ma na celu promocję polskiej żywności i jej producentów oraz budowanie siły polskich marek. W konkursie przedsiębiorstwa – polskie firmy branży spożywczej, które sprzedają swoje wyroby i usługi na rynek zagraniczny – są nominowane nie za konkretny produkt, ale za skuteczność i strategię działań na rynku zagranicznym. Przyznając nagrodę Mlekovicie kapituła doceniła nie tylko sukcesy firmy w eksporcie, ale także prowadzenie strategii biznesowej podkreślającej polskie pochodzenie.

Mlekovita, posiadając szerokie możliwości eksportowe, dynamicznie się rozwija i aktualnie posiada uprawnienia eksportowe do 144 krajów na wszystkich kontynentach: w Europie, Azji, Afryce, Australii oraz obu Amerykach: Północnej i Południowej (28 państw Unii Europejskiej i 116 poza UE).

Dzięki temu od lat jest niezmiennie największym polskim eksporterem produktów mleczarskich, a smak jej wyśmienitych najwyższej jakości produktów podbija serca i podniebienia światowych konsumentów od 1989 roku. Co roku Mlekovita eksportuje ok. 30% swojej produkcji na rynki całego świata, a w 2017 roku osiągnęła rekordową wartość eksportu na poziomie ok. 1,2 mld zł.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony