REKLAMAHELIO - NATURA - BANER GŁÓWNY (17-23.02.2020)
Dariusz Sapiński, prezes Grupy Mlekovita

Dariusz Sapiński, prezes Grupy Mlekovita (Wiadomości Handlowe)

Lider polskiego mleczarstwa i największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej, została doceniona za swoją działalność statuetką i certyfikatem „Wzorowa Firma”.  Nagrodę odebrał prezes zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

 Konkurs organizowało Wydawnictwo Europa Press Media przy współudziale Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Wojewódzkich oraz Związku Powiatów Polskich. Jego celem było wyłonienie firm, które mają być wzorem dla innych, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach biznesu. Tegoroczną edycję swoim patronatem objął Jerzy Leszczyński, marszałek województwa podlaskiego.

Mlekovita jest największą grupą mleczarską w Polsce. Tworzy ją 17 zakładów produkcyjnych i 31 własnych centrów dystrybucyjnych. Oferuje największy wybór nabiału w Polsce i Europie, m.in.: sery twarde dojrzewające typu holenderskiego, szwajcarskiego i angielskiego, sery topione i wędzone, sery pleśniowe, sery sałatkowo-kanapkowe, serek ziarnisty, sery mozzarella, mleka UHT o zróżnicowanej pojemności i zawartości tłuszczu, mleka pasteryzowane, śmietanki UHT, mleczka zagęszczone, mleczka smakowe, napoje wysoko białkowe, kefiry, jogurty, maślanki, twarogi i twarożki smakowe, śmietany i śmietanki, masła i tłuszcze do smarowania, mleka w proszku oraz serwatkę w proszku.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMA
do góry strony