REKLAMAKORAL - SORBET - Baner Główny (kwiecień 2020)
Dariusz Sapiński, prezes Grupy Mlekovita

Dariusz Sapiński, prezes Grupy Mlekovita (Wiadomości Handlowe)

Lider polskiego mleczarstwa i największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej, została doceniona za swoją działalność statuetką i certyfikatem „Wzorowa Firma”.  Nagrodę odebrał prezes zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

 Konkurs organizowało Wydawnictwo Europa Press Media przy współudziale Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Wojewódzkich oraz Związku Powiatów Polskich. Jego celem było wyłonienie firm, które mają być wzorem dla innych, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach biznesu. Tegoroczną edycję swoim patronatem objął Jerzy Leszczyński, marszałek województwa podlaskiego.

Mlekovita jest największą grupą mleczarską w Polsce. Tworzy ją 17 zakładów produkcyjnych i 31 własnych centrów dystrybucyjnych. Oferuje największy wybór nabiału w Polsce i Europie, m.in.: sery twarde dojrzewające typu holenderskiego, szwajcarskiego i angielskiego, sery topione i wędzone, sery pleśniowe, sery sałatkowo-kanapkowe, serek ziarnisty, sery mozzarella, mleka UHT o zróżnicowanej pojemności i zawartości tłuszczu, mleka pasteryzowane, śmietanki UHT, mleczka zagęszczone, mleczka smakowe, napoje wysoko białkowe, kefiry, jogurty, maślanki, twarogi i twarożki smakowe, śmietany i śmietanki, masła i tłuszcze do smarowania, mleka w proszku oraz serwatkę w proszku.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMA
do góry strony