REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
 

18 listopada 2019, 14:21

(screen YouTube.com)

„Tygodnik Podhalański” opisał fatalne traktowanie pracowników w jednym ze sklepów sieci w Nowym Targu. Teraz sprawę komentują przedstawiciele Biedronki.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Według relacji „Tygodnika Podhalańskiego”, w jednym ze sklepów Biedronka w Nowym Targu (są tam 4 placówki sieci)  pracownicy są bardzo źle traktowani. „Krzyki, przeklinanie, agresja słowna wobec mnie przy innych pracownikach i przy klientach zdarzały się bardzo często. Przekazywanie zbyt wielu zadań i obowiązków do wykonania również” skarżyła się na łamach gazety jedna z kasjerek.

Brak pochwał, popędzanie do pracy w trakcie przerw, podburzanie pracowników przeciwko pracownicy, która jest karmiącą matką i ma prawo do przerw na karmienie – to zarzuty, które kierownictwu sklepu stawiają pracownicy.

Biedronka o sprawie dowiedziała się  z mediów i obiecała ją sprawdzić. Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w sieci Biedronka poinformowała media, że żadna z kasjerek nie zgłosiła spawy do Biura Obsługi Pracownika. „Natomiast każdy przekazany do nas sygnał w tego typu sprawach jest sprawdzany przez doświadczony zespół koordynatorów do spraw relacji pracowniczych – również ta sprawa zostanie zweryfikowana. W firmie obowiązują przyjęte uchwałą zarządu, polityka antymobbingowa i antydyskryminacyjna, z którymi każdy nowo zatrudniony pracownik musi się zapoznać”.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (6)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Nieznajoma 6 3 miesiące temuocena: 100% 

  Pracuję w Biedronce w Koninie. To wszystko jest prawdą. Nikt nie pyta się jak jest tylko robić i szybko robić bo za wolno się pracuję. Kierowniczka non stop upokarza. Grafik jest ciągle do poprawy i czeka na ostatnią chwilę by go zmienić. Najgorsze jest to że wszyscy wiedzą że kierowniczka źle traktuje ludzi a nik się nie odezwie bo się boją. Ja jestem wykończona psychicznie i fizycznie. Praca w tej firmie to pomyłka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marek 5 4 miesiące temuocena: 100% 

  Pracuje w Biedronce i to wszystko jest prawda gamonie dostają troszkę władzy i tracą człowieczeństwo .Mobbing to powinni sprawdzać przynajmniej raz w tygodniu na biedronce a nie jak ktoś coś zgłosi paranoja .Pracuje miesiąc i mam dość nie tego że praca jest ciężka tylko ciągłych sztucznych problemów robionych przez kierownictwo .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~TT 4 4 miesiące temu

  (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

  Edytowany: 4 miesiące temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tonk 3 4 miesiące temuocena: 100% 

  Pracowałem 12 lat w tej zepsutej do szpiku kości korporacji w której ludzie z kręgosłupem moralny i zasadami są tłamszeni na samym dnie a awansuje się tych co to są marionetkami, a to dlatego że tam liczy się tylko zysk. Tam na każdym sklep jest za mało etatów co rodzi pracę ponad siły wyzysk i mobbing. Dzisiaj już tam nie pracuję u uwierzcie mi że żałuję że zmarnowałem tam tyle czasu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Fbb1 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Pracowałem w Biedronce, nieważne której. Po paru dniach od przyjęcia wiedziałem, że to nie jest moja praca. Zatrudniony byłem do momentu jak nie znalazłem sobie nowego zajęcia ( upłynęło coś koło 7 miesięcy). Niestety muszę powiedzieć, że przedstawiony opis nie odbiega od rzeczywistości. Z początku było dla mnie niezrozumiałe, że nie potrafię podołać powierzonym obowiązkom. Tzn. Nie było możliwości rozłożenia towaru w czasie swojej tury z racji małej obsady personelu ( tak się robi biznes ) . Kierownictwo wykonywało z sumiennością polecenia odgórne ( prócz jednej kobiety) co rodziło niestety niezdrową atmosferę, niepotrzebny stres. Na przerwy praktycznie nie chodziłem, i jeszcze było źle. Każdy pracownik Biedronki jest jak cytryna - niemiłosiernie wyciskana ze swoich soków. Za taki stan rzeczy, który ma miejsce w sklepach BIEDRONKA odpowiada tylko i wyłącznie WŁAŚCICIEL ( w 1 kolejności). Tylko idioci korzystali z BOP-a, czyli nikt tam gdzie pracowałem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kasjer 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Niestety,ale ta firma chroni takich kierowników i przeważnie to kasjer ktory sie skarzy,ponosi kare. A biuro obslugi pracownika,jest chyba jakaś pomylka. Pracownicy sa zastraszani,traktowani jak byldlo. Nie jesteśmy ludzmi,tylko numerkami. U nas jest dokładnie to samo,kierownik uwaza ze wszustko może i wysmiewanie sie z kasjera i opowiadanie dookola jak sie pozbyc ,,debila,,jest na tle codziennym

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony