REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)

WYPOSAŻENIE I TECHNOLOGIE

 

13 lutego 2018, 16:10

Bogdan Łukasik, przewodniczący rady nadzorczej Modern-Expo Group

Bogdan Łukasik, przewodniczący rady nadzorczej Modern-Expo Group (fot. materiały prasowe)

Pod koniec stycznia 2018 roku zakończono prace budowlane i otworzono nowy hipermarket w Ajman w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Modern-Expo Group było odpowiedzialne za projekt wystroju oraz wyposażenie. To pierwszy tak duży projekt Modern-Expo w tym regionie.

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy było podpisanie kontraktu w połowie sierpnia 2017 roku, w którym Modern-Expo zobowiązało się do przeprowadzenia prac budowlanych oraz dostarczenia kompletnego wyposażenia do ośmiu hipermarketów, w tym do działów spożywczych, mięsnych, odzieżowych oraz elektronicznych. Pięć miesięcy później, 25 stycznia 2018 r., nowy hipermarket powitał swoich pierwszych gości.

- Współpraca z COOP Ajman Markets to dla nas pierwszy tak duży projekt w tym regionie. Wspólnie opracowaliśmy koncept sklepu, uwzględniając najnowsze trendy i doświadczenia zakupowe (shopper experience). Oprócz pełnego wyposażenia dostarczamy partnerowi również pakiet innowacyjnych rozwiązań w zakresie handlu detalicznego. Osiągnięty sukces jest dowodem na efektywność działań. Kolejne wyzwania przed nami, Ajman COOP planuje otwarcie jeszcze 7 hipermarketów" – potwierdza Bogdan Łukasik, przewodniczący rady nadzorczej Modern-Expo Group.

Na powierzchni około 4500m2 Modern-Expo wykonało prace budowlane i serwisowe, wykorzystując ekskluzywny kolor marki dla regałów, który zgodnie z projektem będzie kształtował nowy styl korporacyjny dla COOP Ajman Markets. Strategią Modern-Expo jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta, dzięki wydajnym i nowoczesnym technologiom produkcyjnym oraz nieszablonowemu podejściu. Firma zaprojektowała i wyprodukowała m.in. regały sklepowe dla owoców i warzyw, regały piekarnicze, urządzenia chłodnicze, boksy kasowe czy regały wysokiego składowania dla magazynu sklepowego. Dodatkowo po raz pierwszy w tym regionie firma dostarczyła swój regał chłodniczy CoolJet z drzwiami uchylnymi, agregat do przygotowania pizzy i bemary.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony