REKLAMAHELIO - Baner Główny - MASY (11-17.11.2019)

28 marca w ramach międzynarodowej wystawy Retail & Development Business Expo w Kijowie odbyło się Modern Retail Forum 2019. Tematem tegorocznej edycji były technologiczne transformacje, postępujące w sektorze handlu detalicznego.

REKLAMA
Modern Retail Forum 2019

Modern Retail Forum 2019 (mat. prasowe)

Zgromadzeni na konferencji eksperci z Ukrainy, Niemiec, Szwajcarii, Włoch i Polski w ramach paneli tematycznych dyskutowali o prognozach zmian, które czekają branżę retail. Debatowano nad globalnymi trendami w handlu detalicznym. Zwracano uwagę m.in. na rolę pozytywnych emocji w budowaniu relacji z klientami, potrzebę przekształcania doświadczenia zakupowego w społeczne. Dyskutowano też nad rolą technologii w umacnianiu relacji z konsumentami oraz nad znaczeniem innowacji w procesie transformacji współczesnego handlu.

Jednym z uczestników konferencji była firma Modern Expo, partner organizacyjny Kongresu Rynku FMCG, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze – wydawcę miesięczników "Wiadomości Handlowe" i "Wiadomości Kosmetyczne". Modern Expo współorganizuje jeden z paneli dyskusyjnych, którego uczestnicy będą m.in. analizować prognozy dla sektora handlowego i dyskutować w gronie ekspertów z dziedzin zarządzania marką, neuromarketingu, retailu i wielu innych.

Kongres Rynku FMCG 2019 odbędzie się w dniach 28-29 maja, w Warszawie, w hotelu Double Tree by Hilton Warsaw, przy ul. Skalnicowej 21.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony