REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

krajowe sieci handlowe

 

15 listopada 2019, 16:41

Irina Nowochatko-Kowalczyk

napisz maila › ostatnie artykuły ›

(for. materiały prasowe)

Sieć sklepów Bonus działająca w oparciu o franczyzę otworzy do końca tego roku kolejne dwie placówki – dowiedział się portal wiadomościhandlowe.pl.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Bonus to lokalna sieć sklepów działająca w województwie mazowieckim. Pod tym szyldem działa obecnie 175 sklepów. – Do końca tego roku planujemy otwarcie kolejnych dwóch – powiedziała portalowi wiadomoscihandlowe.pl Grażyna Kamińska, członek zarządu spółki Bonus.

Przypomnijmy, że firma Bonus powstała w 2011 roku. Od tego czasu zajmuje się rozwojem zintegrowanej sieci detalicznej zrzeszającej właścicieli małych, średnich i dużych placówek handlowych.

Franczyzobiorcom firma zapewnia uczestniczenie w promocjach konsumenckich, dzięki którym klienci mają możliwość skorzystania z atrakcyjniejszej oferty cenowej i asortymentowej. Wspiera też w działaniach marketingowych i promocyjnych.

Negocjuje umowy handlowe z producentami i dystrybutorami, oferując sklepom uczestniczącym w sieci Bonus atrakcyjne warunki współpracy. Oprócz rabatów wynegocjowanych w imieniu franczyzobiorców u dostawców, gwarantuje „retro” od obrotów wypłacanych przez spółkę.

Spółka Bonus powstała z inicjatywy właścicieli sklepów spożywczych współpracujących z Hurtownią spożywczą BagPol. Jest to grupa niezależnych detalistów których nadrzędnym celem jest rozwój rodzimego handlu detalicznego dla dobra i komfortu lokalnych społeczności.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony