REKLAMAMASPEX - Baner Główny (01-16.10.2019)

Spółka Lotos Paliwa włącza się w akcję Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, które promuje ograniczanie produkcji szkodliwych, plastikowych odpadów. Z początkiem października, kupując na stacji w Cafe Punkt wybrany gorący napój do swojego własnego, ulubionego kubka – oszczędzasz złotówkę. Lotos jest pierwszą tak dużą siecią, która zaangażowała się w tę inicjatywę.

REKLAMA

(Grupa Lotos)

Każdego roku na świecie zużywa się miliardy jednorazowych produktów, w tym kubków. Mimo rosnącej świadomości na temat segregacji odpadów, jedynie 0,25 proc. tych opakowań trafia do recyklingu. Nietrudno zatem wyobrazić sobie, że z każdą kawą czy herbatą zakupioną w opakowaniu jednorazowym, rośnie góra odpadów, które rozkładają się przez kilkaset lat. Działalność ekologiczną warto rozpocząć od edukacji i uświadamiania samym sobie oraz społeczeństwu, że dbanie o środowisko naturalne nie powinno być przykrym obowiązkiem, ale naturalnym odruchem.

Spółka Lotos Paliwa ruszyła z akcją „Z własnym kubkiem. Firma chce w ten sposób ograniczyć ilości odpadów, jakie każdego roku powstają w wyniku używania jednorazowych opakowań oraz edukować swoich klientów w tym zakresie. Organizatorzy akcji „Z własnym kubkiem” oraz przedsiębiorstwa w nią zaangażowane chcą przekonać klientów, że kupując napój do swojego wielorazowego naczynia, mają realny wpływ na ratowanie ekosystemu i ograniczenie szkodliwych odpadów.

– Nasza inicjatywa to aktywny dialog z klientami, którzy będą mieli okazję przekonać się, że ekologia po prostu się opłaca. Proponowana przez nas zniżka za zakup napoju do własnego kubka to nagroda i zachęta to tego, by żyć świadomie. Mamy nadzieję, że więcej polskich firm także przyłączy się do akcji – mówi Adam Pawłowicz, wiceprezes Lotos Paliwa ds. handlu.

Grupa podkreśla, że  jest pierwszą tak dużą siecią, która przyłączyła się do akcji „Z własnym kubkiem”.  Co zrobić, by wziąć udział w akcji na stacjach Lotosu? Wystarczy pojawić się na stacji z własnym kubkiem i zakupić wybrany produkt z oferty Cafe Punktu – małą lub dużą kawę, herbatę, espresso lub napój czekoladowy. Przy wyborze napoju w ramach promocji #zwłasnymkubkiem klienci otrzymają 1 zł zniżki. Akcja obowiązuje od 1 października 2019 na wszystkich niemal 500 stacjach Lotos.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony