REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (31.10 - 24.11.2019)

PROMOCJE I MARKETING

 

9 września 2019, 13:44

(fot. mat. prasowe)

Firma Polkomtel, właściciel sieci GSM Plus, zorganizował promocję dla swoich abonentów „Zakupy w Biedronce od Plusa”. Za doładowania mogą oni otrzymać e-kod, upoważniający do zniżki w wysokości 10 zł przy zakupach w dyskontach detalisty.

REKLAMAStoisko mięsne - belka w artykuła (14.11.-31.12.2019)

Promocja adresowana jest do abonentów sieci Plus, korzystających pakietu Na Kartę, Simplus, Sami Swoi oraz 36i6. Ci z nich, którzy w ciągu ostatnich 365 dni kalendarzowych nie dokonywali zasilenia numeru telefonu biorącego udział w promocji, po zakupieniu doładowania o wartości co najmniej 20 zł, otrzymają e-kod promocyjny, dzięki któremu otrzymają przy zakupach w placówkach sieci Biedronka rabat w wysokości 10 zł.

Akcja trwa od 4 września do 31 października 2019 r. lub do wyczerpania puli e-kodów. Jest ona ograniczona – wynosi 2 tys. kodów.

Polkomtel chce wykorzystać popularność największej w Polsce sieci detalicznej do promowania usługi doładowań online i mobilnych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony