REKLAMAPRIM (KABANOS) - Baner Główny (03-16 kwietnia 2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

 

26 marca 2020, 15:42

Warzywa i owoce

Warzywa i owoce (fot. Pixabay CC0)

Kilkadziesiąt złotych za zrobienie zakupów - takie ceny obowiązują w dużych miastach. Niektórzy chcą 45 zł za przywiezienie worka ziemniaków - podaje finanse.wp.pl.
 

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

Są oferty od studentów, rolników, a nawet punktów gastronomicznych - pisze finanse.wp.pl. Jedna z restauracji w Bydgoszczy wprowadziła nową usługę: zakupy z dostawą do domu. Można zamówić banany, kawę mieloną, mięso, wodę, owoce czy warzywa. Restauracja nie życzy sobie nawet dodatkowej opłaty za dowóz. Warunek: kwota zakupów musi przekroczyć 100 zł. Zamówienie można złożyć telefonicznie lub przez SMS.

Przedstawiciele restauracji przyznają: zamówień jest mnóstwo. Zaznaczają jednak, że ich marże na produktach są stosunkowo niskie - ok. kilku groszy. Być może więc restauracja świetnego biznesu na tym nie robi - ale zakupy z dostawą pozwalają jej przetrwać w tym trudnym czasie.

Na rynku można znaleźć znacznie wyższe stawki. Cena za zrobienie "pełnych zakupów" w Szczecinie to 35 zł plus koszty paliwa. Zakupy mogą dotrzeć w każde miejsce na terenie miasta, ale również na przedmieścia.

W tym samym mieście można dostać "ziemniaki z dostawą do domu". Dostawa gratis, choć jeden 15-kilogramowy worek kosztuje 45 zł. W cenie jest również wniesienie worków na wybrane piętro. Poza ziemniakami dostawca może przewieźć też inne artykuły, np. czosnek czy marchew - pisze finanse.wp.pl.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony