REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)

(fot. Pixabay)

Strona 2 z 2
REKLAMA

Kierunek Portugalia

Portugalia urzeka spokojem niewielkich miasteczek i zachwyca malowniczością tamtejszych winnic. Wina tworzy się tam od prawie tak dawna, jak w sąsiadującej obok Hiszpanii. Dzięki bardzo suchemu i ciepłemu klimatowi, powstają tu czerwone wytrawne wina, chociaż najsłynniejszym trunkiem jest słodkie, wzmacniane porto, które swoją nazwę przejęło od położonego nad oceanem miasta. W portfolio portugalskich win dostępnych w sieci Netto, dostępne są: białe wino półsłodkie Portada 750 ml i czerwone wino półsłodkie Portada Lisboa 750 ml.

W dziale winnym Netto konsumenci znajdą także wina sprowadzane m.in. z Australii, Grecji, Chile czy Mołdawii.

Netto ma 380 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony