REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Dyskontowa sieć Netto Polska oraz firma Frigo Logistics podpisały umowę, która przewiduje kontynuację dotychczasowej współpracy i jednocześnie rozszerzenie jej do pełnej obsługi logistycznej produktów głęboko mrożonych.

REKLAMAMAURENT (EVEROAD) - Belka w artykułach - II etap (czerwiec 2019)

Dotychczas Frigo Logistics realizowało dostawy do sklepów Netto z wyłączeniem północno–zachodniej części kraju, która była obsługiwana przez innego operatora. Prace związane z implementacją i rozszerzeniem zakresu obsługi zostały wdrożone w życie 3 grudnia 2018 r., a pierwsze dostawy zostały planowo zrealizowane zgodnie z uzgodnionym harmonogramem dostaw.

- Logistyka w każdej sieci handlowej odgrywa kluczową rolę w zabezpieczeniu właściwej pracy sklepu a co za tym idzie – zaspokojeniu potrzeb zakupowych klientów – komentuje Janusz Stroka, prezes Netto Polska. Jak dodaje, ma nadzieję na to, że rozszerzenie współpracy z partnerem pozwoli "jeszcze lepiej dbać o terminowe dostawy mrożonek do wszystkich naszych sklepów" i zarazem "zapewnić właściwe warunki transportu tych wrażliwych produktów, dzięki czemu ich jakość spełni najwyższe wymagania". 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony