REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)
Nowy koncept sklepu Netto w Kopenhadze

Nowy koncept sklepu Netto w Kopenhadze (fot. materiały prasowe Netto)

Sieć Netto uruchomiła 6 czerwca w Kopenhadze najnowszy koncept sklepu, z nowym wystrojem i kolorystyką, z rozszerzoną ofertą owoców i warzyw oraz jedzenia convenience. Placówka ma oferować całkiem nowe doświadczenie zakupowe. O inauguracji placówki poinformował duński portal ritzau.dk. Z nieoficjalnych informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl wynika, że pierwszy sklep w nowym formacie może się pojawić w Polsce jeszcze w tym roku.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

W nowym Netto doświadczenie zakupowe konsumentów ma wejść na całkiem nowy poziom. Sklep znacznie różni się od typowych placówek Netto, zarówno wystrojem, jak i nastrojem. Wszystko – od oferty towarowej, przez muzykę w tle, aż po stroje pracowników – poddane zostało gruntownej modernizacji relacjonuje ritzau.dk.

– Gruntownie zrewitalizowaliśmy cały koncept sklepu. Nasza filozofia pozostaje niezmiennie ta sama – bardzo dobre produkty w najlepszych cenach. Poza tym jednak nowy koncept nada naszym placówkom nowy wymiar, będą to sklepy bardziej przyjazne, zarówno dla konsumentów, jak i dla pracowników. Będą oferować całkiem nowe doświadczenie zakupowe, które w przyszłości stanie się w Netto normą – wyjaśnił Michael Løve, dyrektor duńskiego oddziału Netto.

W nowym Netto znacznie większy nacisk położono na świeże warzywa i owoce. Żywność convenience ma swoją własną sekcję, dzięki czemu klienci bez trudu odnajdą łatwe do przyrządzenia posiłki. Mniej będzie za to stanowisk z ofertą promocyjną i są one zlokalizowane blisko regałów z ofertą regularną, która została poszerzona o ok. 300 nowych pozycji.

W ostatnich latach Netto testowało w Danii, Szwecji, Niemczech i Polsce kilka konceptów, eksperymentując z kolorystyką i ogólnym wystrojem sali sprzedaży. Zdobyte w ten sposób doświadczenia zostały wykorzystane w najnowszej placówce sieci.

Źródło: ritzau.dk

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 11

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony