REKLAMAJACOBS - baner główny - kawa jak z kawiarnii (marzec 2019)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

 

1 sierpnia 2018, 16:03

Na zdj. Katarzyna Paliwoda z Facebooka przemawiająca podczas Kongresu Rynku FMCG 2018

Na zdj. Katarzyna Paliwoda z Facebooka przemawiająca podczas Kongresu Rynku FMCG 2018 (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Znamy już termin kolejnej edycji Kongresu Rynku FMCG, najważniejszej konferencji dedykowanej branży handlowej, spożywczej, drogeryjnej i aptecznej w Polsce. Po raz pierwszy wydarzenie trwać będzie dwa dni - odbędzie się 28 i 29 maja 2019 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Już teraz zarezerwujcie ten termin i nie przegapcie jedynego takiego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej!

Kongres Rynku FMCG co roku gromadzi w jednym miejscu najważniejszych reprezentantów sieci handlowych, hurtowni, firm produkujących żywność, kosmetyki i chemię gospodarczą, dostawców usług, analityków rynkowych i ekspertów, naukowców, polityków, pracowników instytucji publicznych oraz innych decydentów. Goście Kongresu to m.in. prezesi, członkowie zarządu, dyrektorzy oraz kupcy, zarówno z firm o ugruntowanej już pozycji na rynku, jak i mniejszych przedsiębiorstw, których czas dopiero nadchodzi - zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Dwa dni merytorycznych debat i prelekcji, uroczysta gala z podsumowaniem wyników konkursów Market Roku i Drogeria Roku, spotkania biznesowe, a także bogata część wystawiennicza - połączenie tych wszystkich części w jedną całość sprawia, że Kongres Rynku FMCG jest jedynym tego rodzaju wydarzeniem w Polsce, na którym po prostu nie może Ciebie zabraknąć!

- Rosnące z roku na rok zainteresowanie Kongresem Rynku FMCG sprawiło, że nie mogliśmy podjąć innej decyzji, jak tylko rozszerzyć jednodniowe dotychczas wydarzenie o dodatkowy dzień - mówi Iwona Szwan, prezes Wydawnictwa Gospodarczego, wydawcy "Wiadomości Handlowych" i "Wiadomości Kosmetycznych". - Liczymy na to, że odświeżona formuła Kongresu pozwoli na jeszcze więcej pogłębionych dyskusji o szybko zmieniającym się świecie handlu, a także na zacieśnienie relacji między detalistami a producentami - podkreśla.

Kongres Rynku FMCG 2019 to:
- dwa dni spotkań i dyskusji
- kilkadziesiąt debat i prelekcji
- około 100 wystawców
- około 100 prelegentów
- ponad 1200 gości
- spotkania typu business-mixer
- uroczysta gala, połączona z ogłoszeniem wyników konkursów Market Roku i Drogeria Roku

Już wkrótce poinformujemy za pośrednictwem naszych mediów o zakresie tematycznym przyszłorocznej edycji Kongresu Rynku FMCG, jak również uruchomimy proces rejestracji na wydarzenie.

Masz pytania? Więcej informacji o Kongresie Rynku FMCG 2019 udzielą:

Robert Zakrzewski, dyrektor ds. rozwoju biznesu, tel. 519 042 666, robert.zakrzewski@wiadomoscihandlowe.pl
Anna Kaniewska, koordynator ds. konferencji biznesowych, tel. 519 042 665, anna.kaniewska@wiadomoscihandlowe.pl

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony