REKLAMAROS-SWEET - Moreso Świąteczne Wypieki_Baner Główny(18-24.11.2019)
Kazimierz Pazgan

Kazimierz Pazgan (fot. mat. pras.)

W nocy z piątku na sobotę 22 czerwca, w klinice w Zabrzu zmarł Kazimierz Pazgan – założyciel firmy Konspol i jeden z najbogatszych Polaków. Miał 71 lat.

REKLAMA

Kazimierz Pazgan urodził się 4 marca 1948 roku w Starej Kamienicy. W 1982 roku założył firmę Konspol, która stała się znana na terenie całego kraju, jak również za granicą. Kazimierz Pazgan był także jednym z współtwórców Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu – WSB-NLU. Był znany również z wielu inicjatyw gospodarczych i społecznych.

22 kwietnia 2014 r., Rada Miejska Nowego Sącza podjęła uchwałę o przyznaniu Kazimierzowi Pazganowi tytułu Honorowego Obywatela Miasta Nowego Sącza

„Z głębokim smutkiem informujemy, iż wskutek wieloletniej choroby serca, odszedł do wieczności nasz ukochany Prezes Kazimierz Pazgan” – czytamy na stronie internetowej Konspolu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony