REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Na zdj. Małgorzata Zuzaniuk

Na zdj. Małgorzata Zuzaniuk (fot. archiwum WH)

Małgorzata Zuzaniuk, założycielka i wieloletnia prezes Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców Polskich "Razem", zmarła 19 marca.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Zuzaniuk była członkinią zespołu roboczego działającego przy Parlamentarnym Zespole na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego oraz członkinią Rady Lokalnej Przedsiębiorczości przy Prezydencie Miasta Lublin. Działała też w Kongregacji Przemysłowo-Handlowej, angażowała się w działalność Forum Kobiet Lublina.

Zarząd, członkowie i pracownicy Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców Polskich "RAZEM" w nekrologu określają Zuzaniuk mianem "Naszej Wielkiej Przyjaciółki, Człowieka niespożytej energii i wrażliwego serca".

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie 24 marca (sobota) o godz. 14.00 w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Woli Korybutowej.

Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich "Razem" zrzesza dziś ok. 275 sklepów, działających głównie na terenie woj. lubelskiego. Od ośmiu lat stowarzyszenie współpracuje z PSH Lewiatan.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~kupiec 1 10 miesięcy temu

  Ta smutna wiadomość bardzo nas poruszyła

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony