REKLAMAHELIO - Baner Główny - Bakaliowe Kieszonkowe (18-29.09.2019)

Według raportu firmy Pizzaportal.pl „Klikasz i jesz. Raport o rynku dostaw jedzenia w Polsce” zakaz handlu w niedziele napędza liczbę zamówień firmom z branży gastronomicznej. Średni procentowy wzrost liczby zamówień w niedziele niehandlowe w stosunku do niedziel handlowych, to 35 proc.

REKLAMAVITAKRAFT - VITA NATURE -BELKA W ARTYKUŁACH (15-30.09.2019)

(pizzaportal)

Jednocześnie jak wskazuje Piotr Kruszyński, CEO Pizzaportal.pl o ile w niedziele niehandlowe padają rekordowe ilości zamówień, to w dwa dni poprzedzające taką niedzielę, czyli sobotę i piątek zamówienia są niższe od średniej.

Polacy zamawiają więcej nie tylko w niedziele bez handlu, ale także w inne dni wolne. - Bardzo mocne są weekendy i święta takie jak Walentynki, Andrzejki czy Święto Niepodległości, w te dni zamówienia rosną nawet o 50 proc. Lubimy jeść podczas transmisji wydarzeń sportowych. Świadczy to o naszym zamiłowaniu do świętowania i potrzebie spędzania ważnych chwil z najbliższymi – rodziną i przyjaciółmi – dodaje CEO Pizzaportal.pl.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony