REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 06.08.2019)
Strona 3 z 3
REKLAMABIG InfoMonitor_belka w artykułach

(fot. materiały prasowe, Lidl UK)

Detalistów zachęca również to, że cena wywozu zmieszanych odpadów komunalnych jest często podobna do ceny selektywnego odbioru przez specjalistyczną firmę. – Tyle że my, zabierając odpady, zostawiamy u klienta czysty pojemnik, który wcześniej został umyty i zdezynfekowany w naszym zakładzie. Nic się przy tym nie wysypuje, nie wylewa. Podczas gdy firmy odbierające odpady komunalne z reguły wsypują wszystko do śmieciarki i oddają ten sam, brudny pojemnik. To jest istotna różnica – podsumowuje Robert Maraszkiewicz.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~~~~ L.E.O. ~~~ 1 4 miesiące temu

  SĄ TEŻ SIECI HANDLOWE - SUPER I HIPERMARKETY ABY NIE ODDAWAĆ TOWARU DO UTYLIZACJI TO PRZED UPŁYNIĘCIEM TERMINU WAŻNOŚCI DO SPOŻYCIA DANEGO TOWARU "WOLĄ" GO PRZECENIĆ OD 25-80% (SPRZEDAŻ TOWARU PO KOSZTACH ALBO PONIŻEJ KOSZTÓW ZAKUPU) ABY TYLKO TRAFIŁ DO KONSUMENTA A NIE DO UTYLIZACJI ZA KTÓRĄ MUSI JESZCZE ZAPŁACIĆ FIRMA.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony