REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(Novitus)

Strona 2 z 2
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

- Z informacji otrzymanych od producenta drukarek fiskalnych Delio wynika, że procedura usunięcia usterki zegara drukarki była prostą czynnością serwisową, polegającą na wykonaniu ponownej inicjacji zegara czasu rzeczywistego w autoryzowanych serwisach producenta, bez potrzeby wykonywania przy tym zmian w konstrukcji czy oprogramowaniu drukarki. W tej sytuacji Główny Urząd Miar nie widzi przesłanek do podejmowania jakichkolwiek działań związanych z ponowną certyfikacją kas Delio – czytamy w oświadczeniu GUM.

Spółka Comp spodziewała się, że objętych awarią będzie około 5 tys. urządzeń. Ostatecznie naprawiono o 1 tys. więcej. Właściciel marki Novitus argumentuje to tym, że w serwisach pojawiło się wiele drukarek, które nie były na co dzień użytkowane przez klientów ale ciągle pozostawały nieodczytane i niewyrejestrowane. Również te urządzenia zostały naprawione i nadal będą przyjmowane do naprawy, ale ich naprawa będzie już realizowana w trybie standardowych procedur obowiązujących w serwisie Comp.

Comp podkreśla, że te 6 tys. urządzeń, stanowi 0,6 proc. wszystkich urządzeń marki Novitus, które funkcjonują na rynku. – W ciągu 25 lat marki Novitus wprowadziliśmy na rynek ponad milion urządzeń fiskalnych i jest to pierwsza tego typu awaria. Dotyczy jednego, nieprodukowanego i nieoferowanego już modelu i nie dotyczy absolutnie żadnych innych urządzeń, zwłaszcza nowo produkowanych urządzeń online – podaje spółka, przeprasza klientów i dodaje jednocześnie, że zdaje sobie sprawę jak wielkim obciążeniem była dla nich kryzysowa sytuacja.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Nickdrugi 2 5 miesięcy temu

  Awaria dotknęła klientów już 1 stycznia o godzinie 00:00.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nickdrugi 1 5 miesięcy temu

  Awaria dotknęła klientów już 1 stycznia o godzinie 00:00.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony