REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020

(fot. materiał partnera)

Strona 2 z 2
REKLAMA

...

Codzienny serwis drobnicowy na Ukrainę

Wśród tegorocznych nowości w ofercie PEKAES jest również codzienny serwis drobnicowy na Ukrainę. Towary są transportowane z Błonia pod Warszawą do Kijowa, gdzie następuje ich dalsza dystrybucja na terenie Ukrainy. Towary są transportowane do Klientów na Ukrainie we wszystkie dni robocze. Czas dostawy do Kijowa i centralnej Ukrainy wynosi 3-4 dni robocze, zaś poza tym obszarem nie przekracza 7 dni. Operator oferuje wysokiej jakości usługę i mniej formalności dla importerów na Ukrainie.

Silna sieć połączeń w Europie Zachodniej

PEKAES w Europie Zachodniej oferuje między innymi regularne połączenia do Niemiec, Holandii i Szwajcarii. Każdego roku spółka zwiększa częstotliwość kursów na wybranych kierunkach. W tym roku Grupa PEKAES uruchomiła dodatkowe połączenie drobnicowe pomiędzy Polską a Austrią. Obecnie operator świadczy codzienny serwis z Czechowic-Dziedzic do i z 2 terminali w Austrii: Leopoldsdorfu i Welsu.  Uruchomienie nowego połączenia z Wels było możliwe dzięki partnerstwu z firmą logistyczną Englmayer Spedition GmbH, specjalizującą się w międzynarodowych przesyłkach drobnicowych. Austria to kolejny rynek − po Węgrzech, Rumunii i krajach bałkańskich − na którym PEKAES współpracuje z G. Englmayer Spedition GmbH,firmą działającą na rynku europejskim od ponad 100  lat.

Firma zapewnia również trzy połączenia z i do Niemiec. Pierwsza codzienna linia kursuje na trasie Poznań-Berlin, druga z Wrocławia do Norymbergii a trzecia, z Poznania do Duisburga. Partnerem PEKAES na terenie Niemiec jest firma Emons.

Po otwarciu nowych połączeń z Francją, Szwajcarią i Holandią, pod koniec marca 2017 roku, PEKAES zwiększył częstotliwość wyjazdów eksportowych na południe Europy z dwóch do trzech tygodniowo. W ten sposób PEKAES zapewnia krótszy czas dostaw ładunków  transportowanych pomiędzy takimi krajami, jak: Słowenia, Chorwacja Serbia, Bośnia, Czarnogóra i Macedonia.

Więcej  informacji o spółce i nowościach w ofercie PEKAES można uzyskać na stronie www.pekaes.pl.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony