REKLAMAPOLOmarket - baner główny (21.02.-22.03.2020)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Strona 3 z 3
REKLAMA

Decyzja marszałka Kuchcińskiego o wstrzymaniu prac nad nowelizacją oraz jego żądanie, by przeprowadzić Ocenę Skutków Regulacji, spełnia zatem część oczekiwań środowisk biznesowych. Ich batalia jednak nie jest jeszcze wygrana. Broni nie składa Solidarność, która wpisała ograniczenie handlu w niedziele na swoje sztandary, wspierana przez byłego przewodniczącego, a obecnie posła PiS i sejmowego sprawozdawcę nowelizacji, Janusza Śniadka.

– Mam nadzieję, że ta ocena będzie gotowa przed najbliższym posiedzeniem Sejmu w przyszłym tygodniu, tak by nowelizacja mogła wejść do porządku obrad. Szczególnie że zmieniamy niewielki wycinek przepisów, aby m.in. uciąć nieuczciwą konkurencję i zakończyć możliwość udawania placówek pocztowych przez sklepy sieci Żabka – powiedział dzisiaj Janusz Śniadek „Rzeczpospolitej”.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~gosc 1 ponad rok temuocena: 0% 

  czyżby wyzysk UNI znowu wtrąca się ???????? koncerny manipulują Polska.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony