REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

centra handlowe

 

16 października 2019, 11:52

(fot. CH Plaza Rzeszów)

315 mkw. powierzchni zajęła nowa drogeria Hebe otwarta w CH Plaza Rzeszów. Z początkiem października w Plazie pojawił się tam także sklep Cloudshop oferujący e-papierosy.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Drogeria Hebe i sklep Cloudshop to pierwsi najemcy, którzy pojawili się w nowej przestrzeni łącznika pomiędzy CH Plaza Rzeszów, a hipermarketem E. Leclerc. Budowa nowego i zarazem głównego korytarza ma usprawnić komunikację z hipermarketem oraz stworzyć dodatkową powierzchnię dla nowych najemców.

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku centrów handlowych. W ubiegłym roku CH Plaza Rzeszów przeszła gruntowną przebudowę przygotowującą powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony