REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Żabka, Lubelska 2, Puławy

Żabka, Lubelska 2, Puławy (Flickr/Babij)

Żabka wprowadza nowy produkt płatniczy – kartę przedpłaconą Mastercard, którą można zarejestrować w prosty sposób używając aplikacji.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Wystarczy kupić kartę w sklepie Żabka, a następnie zainstalować na smartfonie aplikację Up and GO (dostępną w App Store i Google Play). Za pomocą aplikacji użytkownik rejestruje się, aktywuje kartę i zasila ją dowolną kwotą. Karta dostępna będzie w wybranych sklepach Żabka, na razie jedynie w Poznaniu i Lublinie. Jej koszt to 19,99 zł.

Korzystanie z karty jest częściowo bezpłatne. Po 37. miesiącu, jeśli użytkownik karty nie będzie jej używał, co miesiąc naliczana będzie opłata wynosząca 2 zł. Za darmo można płacić kartą w sklepach stacjonarnych i online, wypłacać gotówkę z bankomatów Santandera, wykonywać z rachunku karty przelewy krajowe i korzystać z cashbacku w sklepach Żabka.

Dodatkowe koszty poniesiemy np. wypłacając pieniądze z innych bankomatów, czy wypłacając gotówkę z karty w sklepach Żabka. Wszystkie informacje i tabela opłat dostępne są na stronie upcard.pl.

Karta może zainteresować rodziców chcących kontrolować wydatki dzieci, czy osoby, które boją się używać tradycyjnej karty – np. obawiają się jej kradzieży i utraty środków. Na karcie przedpłaconej zawsze znajduje się ograniczona ilość środków.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony