REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)

(Pixabay.com)

Rada Miasta Nowy Jork zakazuje palenia e-papierosów smakowych. Można będzie palić tylko e-papierowy o smaku tytoniu – podaje nytimes.com.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 09.02.2020)

Zakaz obejmowałby wszystkie aromatyzowane e-papierosy i produkty waporyzujące e-liquid, w tym te o smaku mentolu. Co najmniej 30 członków 51-osobowej Rady Miasta podpisało się jako współautorzy prawodawstwa.

Podobne zakazy zostały wprowadzone lub są rozważane w całych Stanach Zjednoczonych. Wyborcy w San Francisco zatwierdzili referendum w sprawie zakazu aromatyzowania produktów do waporyzacji w czerwcu 2018 r., a legislatura Massachusetts w środę wprowadziła zakaz aromatyzowanego tytoniu.

Inne stany, w tym Nowy Jork i Michigan, próbowały nałożyć tymczasowe zakazy aromatyzowanych e-papierosów na mocy zarządzeń wykonawczych, ale wysiłki te zostały wstrzymane przez procesy sądowe kwestionujące zakaz.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony