REKLAMASUPPORT MEDIA - EUROCASH - Baner główny (maj -czerwiec )
Nowy Piotr i Paweł pojawił się w miejscu, gdzie wcześniej działał sklep Alma

Nowy Piotr i Paweł pojawił się w miejscu, gdzie wcześniej działał sklep Alma (fot. materiały prasowe)

11 marca w CH Skorosze przy ul. gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego w Warszawie otwarty został 144. supermarket Piotr i Paweł. Jest to lokalizacja, w której mieściły się wcześniej delikatesy Alma.

REKLAMABinaria (eMIXIT) - Belka w artykułach_v.1

Sklep zaprasza na zakupy w godzinach od 9.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty, natomiast w niedzielę od 9.00 do 20.00. Działa w formule 5 Gwarancji (dotyczących jakości zakupów i niskich cen, których nieprzestrzeganie przez punkt oznacza dla klienta gwarantowany rabat w wysokości 15 proc.) oraz w programie lojalnościowym Po2jamy Rabaty.

Piotr i Paweł osiągnął w roku 2016 obrót na poziomie 2,233 mld, a nowy rok rozpoczął ze 142 supermarketami, usługą samodzielnego skanowania zakupów w 8 placówkach oraz wdrożonym programem lojalnościowym Podwajamy Rabaty w całej Sieci.

W roku 2017 sieć planuje dalszy rozwój organiczny, pozwalający przekroczyć liczbę 150 supermarketów oraz kontynuowanie prac nad rozwojem technologicznym oraz modernizacją najstarszych sklepów, na podstawie wypracowanych w minionym roku rozwiązań.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony