REKLAMAHELIO - Baner Główny - Bakaliowe Kieszonkowe (18-29.09.2019)

BRANŻA PO GODZINACH

 

12 grudnia 2018, 16:29

.

. (fot. Pixabay CC0)

Dwóch młodych mężczyzn dokonało w jednej z lubińskich księgarni zuchwałej kradzieży. Ukradli 57 pudełek do gier na konsole. Nic nie zyskali, a właścicieli narazili na poważne straty – relacjonuje Fakt.

REKLAMAProxi Cloud Belka w artykułach_wrzesien

Odróżnienie „na wagę”, czy pudełko zawiera małą płytkę z cyfrowym zapisem, czy jest puste, jest praktycznie niemożliwe. To jednak nie usprawiedliwia złodziei z lubińskiej księgarni „Świstak Książki”, którzy najwyraźniej nie pomyśleli, że pudełka mogę nie zawierać gier. Zasłużyli sobie na Nagrodę Darwina, bo kradnąc opakowania nie zyskali nic, a narazili się na karę więzienia, co może się odcisnąć na całym ich przyszłym życiu.

Dla właścicieli księgarni strata jest wymierna, bo nie mogą sprzedać gier bez opakowań. Szacują, że mogli stracić ok. 3 tys. zł, w związku z czym apelują na Facebooku o pomoc w ujęciu złodziei. Zwracają się też do samych sprawców, aby dali znać, gdzie porzucili skradzione opakowania, by dało się je odzyskać. Obiecują, że jeśli to się uda, wycofają zgłoszenie kradzieży z policji – relacjonuje Fakt.

„Głupio iść siedzieć za plastiki, które są bezwartościowe dla was” - apelują do złodziei.

Czytaj więcej na fakt.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony