REKLAMAHELIO - NATURA - BANER GŁÓWNY (17-23.02.2020)
Dino, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Dino, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych (fot. Konrad Kaszuba)

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie opublikował uchwałę w sprawie wyznaczenia pierwszego dnia notowania w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst obligacji na okaziciela serii 1/2019 spółki Dino Polska.

REKLAMA

Zarząd GPW postanowił, że 6 listopada 2019 r. będzie dniem pierwszego notowania w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst 1.700 obligacji na okaziciela serii 1/2019 spółki Dino Polska, o wartości nominalnej 100 tys. zł każda.

Obligacje zostały oznaczone przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych kodem "PLDINPL00037". Notowane będą w systemie notowań ciągłych pod nazwą skróconą "DNP0622".

Obligacje zostały wyemitowane 26 czerwca 2019 roku i zapisane w ewidencji prowadzonej przez mBank S.A. Są zarejestrowane w depozycie prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. Data ostatniego notowania obligacji planowana jest na dzień 15 czerwca 2022 r. Termin wykupu to 26 czerwca 2022 r.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABCC - Half Page
do góry strony