REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)
Supermarket Organic Farma Zdrowia w Warszawie

Supermarket Organic Farma Zdrowia w Warszawie (mat. prasowe)

Sprzedaż sklepów Organic Farma Zdrowia wyniosła w trzecim kwartale 2019 r. 13,8 mln zł, co oznacza wzrost o blisko 5 proc., natomiast wzrost LfL wyniósł 7,2 proc. Skonsolidowana sprzedaż Grupy Organic Farma Zdrowia wyniosła ponad 23,4 mln PLN, czyli wzrosła o 3 proc. w stosunku do września 2018 roku.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

We wrześniu 2019 roku Organic Farma Zdrowia przeprowadziła kompleksowy remont i rewitalizację delikatesów przy ulicy Fieldorfa w Warszawie, zgodnie z najnowszym konceptem, zarówno co do oferty produktowej i jej ekspozycji, jak i wyglądu i wyposażenia oraz wygody robienia zakupów.

Spółka dokonała również rewitalizacji delikatesów w poznańskim centrum handlowym Posnania, natomiast nie przedłużyła umowy najmu lokalu w warszawskim centrum handlowym Wola Park, w którym znajdowały się najstarsze, ale też najmniejsze delikatesy, nie spełniające aktualnych standardów sieci.

We wrześniu spółka dystrybucyjna Eko-Wital wprowadziła do sprzedaży nowe, ekologiczne produkty, m.in. kolejne napoje bezmleczne bio marki Isola – ich oferta została rozszerzona o wodę kokosową z napojem kokosowym, napój owsiany i ryżowy typu light, o obniżonej zawartości tłuszczu. Spółka wprowadziła także batony ekologiczne i przekąski Happy Life oraz nowe, ekologiczne batony marki Bombus Energy.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony