REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 06.08.2019)

(fot. mat. prasowe)

Orlen Deutschland od maja zawarł umowy z firmami: Edeka i DTV w zakresie obsługi logistycznej sieci stacji benzynowych.

REKLAMAKAiN - Belka w artykułach (lipiec 2019)

Jak poinformował Orlen Deutschland, Edeka Foodservice Convenience zajmie się logistyką segmentu spożywczego, a DTV Tabak produktami tytoniowymi i sektorem kart prepaid.

Waldemar Bogusch, prezes Orlen Deutschland podkreślił, że obaj dostawy wyróżniają się dużą elastycznością i gotowością do współpracy. - Wspólnie będziemy optymalizować standardy dostaw - powiedział.

Orlen Deutschland ujawnił także kilka kwestii związanych ze schematem obsługi logistycznej. Przykładowo, produkty spożywcze docierają do stacji zazwyczaj co dwa, a czasem co trzy razy w tygodniu. Edeka zajmie się ich obsługą, ale także w przyszłości współpraca z Orlenem będzie dotyczyła rozszerzenia asortymentu na stacjach.

Orlen Deutschland posiada sieć stacji Star. Istnieje od 2003 roku i obecnie posiada około 580 stacji benzynowych. Siedziba firmy to Elmshorn pod Hamburgiem. Orlen Deustchland należy do polskiej grupy Orlen.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony