REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)

(fot. materiały prasowe, PKN Orlen)

PKN Orlen rozpoczyna wakacyjną kampanię reklamującą ofertą Stop Cafe „Jedzenie na ORLENie”. Celem akcji jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki Stop Cafe i prezentacja oferty produktów dostępnych na stacjach w formacie restauracyjnym. Kampania potrwa do końca sierpnia br.

REKLAMA

Najnowsza kampania PKN Orlen reklamuje Stop Cafe jako dobre miejsce na przerwę w wakacyjnej podróży na pełnowartościowy posiłek.
– Kierujemy kampanię do trzech grup docelowych: podróżujących rodzin z dziećmi, młodzieży i kobiet. Mają one różne preferencje żywieniowe, a na stacjach Orlen każdy znajdzie coś dla siebie. To alternatywa dla restauracji typu fast food. Charakter naszego spotu jest przyjemny i wprowadza w wakacyjny klimat, co dodatkowo wzmacnia wykorzystana muzyka – cover utworu „Przygoda”, którego autorem jest zespół Wiślanie 69 – mówi Jarosław Skorupa, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.
Oprócz 30- i 15-sekundowych spotów telewizyjnych, w kampanii wykorzystane zostaną również 30-sekundowe spoty radiowe, reklamy internetowe w formie video oraz display, a także outdoor w postaci tablic na trasach tranzytowych z oznaczoną odległością do najbliższych stacji Orlen.
Kampania promowana będzie również w kanałach własnych PKN Orlen, m.in. na stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony