REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

(fot. materiały prasowe, PKN Orlen)

Na najbliższym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy PKN Orlen (2 lutego) dojdzie do głosowania nad propozycją zmian w statucie spółki, które obejmuje poszerzenie profilu działalności firmy o 18 nowych obszarów. Każdy z nich dotyczy sprzedaży hurtowej.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Jak dowiadujemy się z komunikatu giełdowego PKN Orlen, do statutu spółki dopisana ma zostać sprzedaż hurtowa m.in. owoców i warzyw, mięsa, mleka, napojów alkoholowych, napojów bezalkoholowych, wyrobów tytoniowych, cukru, odzieży i obuwia, perfum i kosmetyków, a nawet zegarków.

Do PKN Orlen należy największa w Europie Środkowej sieć stacji paliw (ponad 2,7 tys.). Koncern ma śmiałe plany związane z rozwojem detalicznej sprzedaży pozapaliwowej, głównie spożywczej. Spółka inwestuje w rozwoju konceptu O!Shop - rozmawialiśmy na ten temat z Krzysztofem Łagowskim, dyrektorem wykonawczym ds. sprzedaży detalicznej w PKN Orlen.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony