REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (marzec 2019)

PRZEMYSŁ I PRODUCENCI

Napoje i piwo

 

9 listopada 2018, 10:20

Fundusz Innova Capital chce wejść do akcjonariatu firmy Oshee oraz należącej do niej spółki Kinga Pienińska. Luksemburski podmiot złożył już stosowny wniosek do UOKiK.

REKLAMAPURELLA - Batony BeRAW - Belka w artykułach (marzec 2019)

(fot. mat. prasowe)

Wejście funduszu nie oznacza sprzedaży całej firmy. W akcjonariacie pozostaną założyciele Oshee - Dariusz Gałęzewski i Dominik Doliński. Firmy w tym momencie nie ujawniają, jaki procent udziałów przejmie luksemburski fundusz.

Zamknięcie transakcji wymaga zgody polskiego UOKiK. Wniosek o wydanie takiego pozwolenia został złożony 5 listopada br.

Oshee w 2016 roku miało 136,5 mln złotych przychodów i 5,7 mln złotych zysku. W portfolio firmy Oshee znajdują się napoje izotoniczne, wody funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych, a także produkty spożywcze takie jak batony i ciastka zbożowe czy cukierki z witaminami. Marka jest obecna na 32 rynkach zagranicznych na 3 kontynentach. Na rynku polskim produkty dostępne są we wszystkich sieciach handlowych hipermarketów i supermarketów, a także w sklepach detalu tradycyjnego.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony