REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020
 

22 lutego 2016, 16:39

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach w samym pierwszym kwartale br. zamierza zainwestować 700 tys. zł w udoskonalenie zakładu. Firma w ostatnim czasie odświeżyła swoje logo i udało jej się odnotować w 2015 r. zysk.
REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 09.02.2020)
OSM w Piaskach (fot. OSM Piaski)

OSM w Piaskach (fot. OSM Piaski)

- Pomimo niekorzystnych tendencji cenowych na rynku artykułów mleczarskich udało nam się zakończyć rok z zyskiem. W planach mamy kolejne działania zarówno wizerunkowe, jak i marketingowe, które opracowujemy w odpowiedzi na aktualne potrzeby branży oraz konsumentów. Obecnie odświeżyliśmy nasze logo, jednocześnie zachowując przekaz o naszej długoletniej tradycji. Rebranding logo to początek zmian zachodzących w firmie – mówi Andrzej Grochoła, specjalista ds. marketingu OSM w Piaskach.

Istniejąca od 1948 roku firma aktualnie skupuje około 32 tysięcy litrów mleka dziennie z ponad dwustu gospodarstw. - Dynamika skupu jest dodatnia, a my płacimy za mleko powyżej średniej krajowej, co zaowocowało zwiększeniem liczby dostawców. Dynamiczny rozwój pozwala nam na kolejne inwestycje oraz wprowadzanie do oferty nowych produktów. Tylko w pierwszym kwartale tego roku zamierzamy wydać łącznie 700 tysięcy złotych na inwestycje i prace modernizacyjne w zakładzie - komentuje Mirosław Domański, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach poinformowała, że udało się jej odnotować zysk w 2015 r. Firma podzieliła się także najnowszymi wynikami sprzedaży swoich produktów - w trakcie dwóch ostatnich miesięcy udało jej się notować dwucyfrowe wzrosty.

W grudniu 2015 r. przychody ze sprzedaży produktów OSM w Piaskach wzrosły o 17 proc. w porównaniu z analogicznym okresem roku wcześniejszego. Z kolei w styczniu br. przychody uległy zwiększeniu o 16,5 proc. w zestawieniu ze styczniem 2015 r.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony