REKLAMAHELIO - Baner Główny - Masy (15-21.10.2018)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Tylko do końca grudnia redakcja Wiadomości Handlowych zbiera zgłoszenia na udział w konkursie na najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie w Polsce. To ostatnia chwila na udział Twojego sklepu!

REKLAMARTA - Belka w artykułach - wrzesień-październik 2018

To czwarta edycja konkursu na najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie. O nagrody mogą rywalizować wszystkie rodzaje sklepów spożywczych. 

By wziąć udział w konkursie, niezbędne jest wypełnienie kwestionariusza dostępnego na stronie internetowej konkursu. Ostateczny termin na nadesłanie wszystkich materiałów to 31 grudnia 2017 roku.

Do kwestionariusza należy dołączyć co najmniej 10 dobrej jakości zdjęć, obrazujących stoisko mięsno-wędliniarskie, obsługujący je personel i otoczenie. Na tej podstawie oceniana będzie ekspozycja mięsa białego, czerwonego, wędlin i  ewentualnie wyrobów garmażeryjnych. Ocenie będą podlegać także dodatkowe elementy ekspozycji, takie jak np. kosze, shelfblockery, ekspozytory itp. Na podstawie cenówek znajdujących się w ladzie punktowana będzie komplementarność oferty. W wytypowanych placówkach pojawi się nasz dziennikarz, aby dokonać osobistej oceny zgłaszanego stoiska.

Jury konkursu składa się z 20 fachowców: kluczowych menadżerów najważniejszych firm mięsnych, ekspertów oraz przedstawicieli organizacji branżowych, a więc ludzi, którzy na co dzień działają na rynku mięsa. Wybiorą oni zwycięzców w trzech kategoriach:

1. Sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej nie przekracza 10 mb.

2. Sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej przekracza 10 mb.

3. Specjalistyczne sklepy mięsne.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie statuetek „Najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie 2018” nastąpi podczas Kongresu Mięsnego 2018, który odbędzie się 1 marca w Warszawie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony