REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )
Na zdj. gala wręczenia nagród Market Roku i Drogeria Roku w 2018 r.

Na zdj. gala wręczenia nagród Market Roku i Drogeria Roku w 2018 r. (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Wiadomości Handlowe od 12 lat organizują prestiżowy plebiscyt Market Roku, który wyłania najlepsze sklepy spożywcze w Polsce. To unikalny i jedyny tego typu projekt na polskim rynku. Co roku do rywalizacji staje kilkaset bardzo dobrych placówek, zgłaszanych zarówno przez właścicieli, jak i przez centrale sieci handlowych.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Warunkiem udziału w plebiscycie jest przesłanie wypełnionego kwestionariusza na adres redakcji (ul. Wołoska 7, bud. MARS, VI piętro, 02­675 Warszawa) lub mailem (MarketRoku@WydawnictwoGospodarcze.pl).

Istotny dla właścicieli sklepów i central sieci handlowych może być to, że w tym roku kwestionariusz zgłoszeniowy nie zawiera szczegółowych danych ekonomicznych dotyczących obrotów, marży czy wartości koszyka zakupów. Z pewnością zachęci to do wzięcia udziału w plebiscycie wiele podmiotów, które chciały to zrobić od wielu lat, ale miały obiekcje odnośnie ujawniania wyników ekonomicznych. Bardzo do tego zachęcamy!

Zależy nam, żeby centrale poszczególnych sieci wydelegowały do konkursów swoje najlepsze placówki – warto stanąć w szranki i spróbować swych sił! Niech zwyciężą najlepsi!

Finalistów (w trzech kategoriach – szczegóły w załączonym do listu kwestionariuszu zgłoszeniowym) wyłoni komplementarne badanie przeprowadzone przez niezależną, profesjonalną i doświadczoną agencję badawczą we wszystkich sklepach zakwalifikowanych do udziału w konkursie. Będzie ono obejmować 80 szczegółowych aspektów kluczowych dla działalności każdej placówki handlowej wraz z dokumentacją zdjęciową.

Zwycięzców, spośród 30 sklepów, które otrzymają w badaniu najwięcej punktów, wskaże w jawnym głosowaniu niezależne Jury, złożone z kilkudziesięciu ekspertów. O tym, kto ostatecznie wygrał, dowiemy się w trakcie XII Kongresu Rynku FMCG 28 maja 2019 r.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2019 r.

Zachęcamy do jak najszybszego przesyłania wypełnionych kwestionariuszy!

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony