REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (06-10.04.2020)

Firma InPost pochwaliła się uruchomieniem pierwszych paczkomatów w austriackim Salzburgu. Zgodnie z warunkami wygranego przetargu, do końca 2024 r. producent urządzeń ma dostarczyć do 1 tys. paczkomatów w rejon Salzburga.

REKLAMA
Urządzenia Myflexbox w austriackim Salzburgu

Urządzenia Myflexbox w austriackim Salzburgu (fot. materiały prasowe)

- Europa Zachodnia ma znacznie lepiej rozwiniętą infrastrukturę logistyczną – stąd boom na paczkomaty jest tam nieco opóźniony - mówi Rafał Brzoska, prezes InPostu, cytowany w komunikacie. - Jestem przekonany, że coraz silniejsza presja na automatyzację usług, nacisk na rozwiązania proekologiczne, przy jednoczesnym braku rąk do pracy, przyspieszy popularyzację naszych rozwiązań w Europie - dodaje.

Jak wskazuje Brzoska, w Salzburgu pojawiły się urządzenia paczkowe najnowszej generacji. Maszyny znane w Polsce jako paczkomaty, w austriackim mieście będą nosiły nazwę Myflexbox.

Urządzenia InPostu - poza 6 tys. maszynami w Polsce - dostarczone zostały również operatorom działającym w takich krajach, jak: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Estonia, Litwa, Łotwa, Czechy, Słowacja, Słowenia, Islandia, Irlandia, Kanada, Kolumbia, Brazylia i Australia.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony