REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Jak donosi Financial Times, duński producent biżuterii jest pierwszą firmą jubilerską, która zapowiedziała, że jej produkty będą wywarzane wyłącznie z metali szlachetnych z recyklingu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

(pl.pandora.net)

To na pewno nowość jeśli chodzi o modę na recykling. Choć metale takie jak srebro i złoto można oddawać do skupu czy przerabiać u jubilera przetapiając je na nowe produkty, dotąd żadna marka nie bazowała na takiej praktyce. Duński producent biżuterii jako pierwszy zapowiedział, że chce wykonywać całość swoich kolekcji z materiałów recyklingowanych.

Pandora jest międzynarodowym duńskim producentem i sprzedawcą biżuterii. Firma została założona w 1982 roku przez Per Enevoldsena a działalność rozpoczęła jako rodzinny sklep jubilerski w Kopenhadze.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Poszkodowana 1 4 dni temu

  Szkoda tylko, że Pandora estore nie przestrzega ustawowego 14-dniowego terminu na zwrot pieniędzy konsumentom za zwrócone zamówienie. Są dziesiątki, jeśli nie więcej poszkodowanych osób, które od kwietnia/maja czekają na zwroty środków, które Pandora estore przetrzymuje. Nie odpowiada na maile, na infolinii są podawane nieprawdziwe informacje. Konsumenci dzielą się doświadczeniami z brakiem zwrotu środków w komentarzach na Fb, jednakże pozostają one bez komentarza ze strony Pandory.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony