REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )
e-paragon

e-paragon (fot. Pixabay CC0)

Od nowego roku klienci za dokonanie niektórych transakcji otrzymają paragon w formie elektronicznej. Nad ich wdrożeniem pracowano ponad rok.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

O sprawie pisze biznes.interia.pl. E-paragony to kolejne, po e-fakturach rozwiązanie, które ma ułatwić życie konsumentom. Przygotowały je ministerstwa finansów oraz cyfryzacji, we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji. W związku ze zmianami, począwszy od przyszłego roku sprzedawcy będą musieli stopniowo wymieniać swoje kasy fiskalne na takie, obsługujące paragony online. E-paragony, podobnie jak wprowadzone wcześniej e-faktury, to dwa istotne elementy programu "Od papierowej do cyfrowej Polski", którego celem jest wdrożenie nowych technologii cyfrowych w administracji i obrocie gospodarczym. Mają także podnieść transparentność prowadzenia biznesu, ułatwić ściganie dłużników oraz obniżyć koszty obrotu gospodarczego.

Więcej na interia.pl

 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony