REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Hipermarket Auchan, Pasaż Łódzki, Łódź, Al. Jana Pawła II

Hipermarket Auchan, Pasaż Łódzki, Łódź, Al. Jana Pawła II (fot. Konrad Kaszuba)

W sobotę 24 listopada w centrum handlowym Pasaż Łódzki funkcjonować będą specjalne strefy tematyczne dla dzieci. Motywem przewodnim będą komiksowi superbohaterowie.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

W strefie komiksu dzieci pod okiem specjalisty poznają tajniki rysowania. Najmłodsi będą też mieli okazję, by wcielić się w rolę swojego ulubionego superbohatera. W Centrum powstanie strefa klocków Lego, będzie też strefa zabawek Hasbro – pojazdy, figurki i gadżety superbohaterów, a także ekran, na którym dzieci zobaczą zwiastun filmu Spider-Man Uniwersum. Przez cały czas trwania imprezy organizowane będą konkursy i zabawy z upominkami.

W strefie zabaw superbohatera stanie dmuchana ścianka wspinaczkowa, instalacja i iluzje 3D, a także pokój Amesa – wykorzystywane m.in. przez hollywoodzkie studia filmowe specjalne pomieszczenie, w którym dzięki specyficznemu układowi ścian powstaje złudzenie optyczne.

W związku z zakazem handlu w niedziele centra handlowe tracą klientów. Od momentu wejścia zakazu spadek odwiedzalności w same niedziele wyniósł aż 15,7 mln klientów. Część z nich zmieniła swoje zwyczaje i poszła do galerii w inne dni tygodnia. Zarządcy obiektów wielkopowierzchniowych starają się powstrzymać odpływ klientów, poszerzając ofertę rozrywkową, z reguły adresowaną do dzieci i całych rodzin.

Przykładowo, należące do LC Corp S.A. Arkady Wrocławskie chcą stać się miejscem przyjaznym rodzinom. Pierwszym krokiem ku realizacji strategii jest podpisanie umowy z Klockownią, Rodzinnym Centrum Edukacji i Zabawy, które tym samym zadebiutuje na Dolnym Śląsku.

Z kolei Avenida Poznań poszerzyła ofertę rozrywkową skierowaną do dzieci, młodzieży i dorosłych, uruchamiając Centrum Edukacji i Rozrywki „Kolejkoland” oraz Interaktywne Muzeum Strachu, a także escape room.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony