REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Decyzją Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, na stanowisko prezesa e-Izby ponownie została wybrana Patrycja Sass-Staniszewska.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020
Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej

Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej (fot. Izba Gospodarki Elektronicznej, za: YouTube)

Sass-Staniszewska jest związana z e-Izbą od początku jej działalności. Poprzednio pełniła funkcje członka zarządu i dyrektora operacyjnego, a przez ostatnie trzy lata była prezesem e-Izby.

Z branżą interaktywną Sass-Staniszewska związana jest od 11 lat. Wcześniej pracowała w IAB Polska, gdzie od podstaw tworzyła organizację marketingu online, oraz w Eniro Polska (Panorama Firm), pełniąc funkcję rzecznika prasowego.

- Dalej będziemy działać na rzecz rozwoju polskiej branży gospodarki cyfrowej na poziomie samorządowym oraz ministerialnym, wymiany know-how, działań legislacyjnych oraz reprezentacji wspólnych interesów. Kolejna kadencja to ogromne wyzwanie i nie zamierzamy zwolnić tempa w dalszych działaniach e-Izby i wsparcia zrzeszonego w niej biznesu - mówi Sass-Staniszewska, cytowana w komunikacie.

I dodaje: - E-Izba nadal będzie widoczna lokalnie i transgranicznie. Będziemy też docierać do coraz to nowych sektorów. Mam świetny i skuteczny zespół, a to ponad połowa sukcesu.

Jak podkreśla Zbigniew Nowicki, przewodniczący Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, strategia działania i rozwoju e-Izby opracowana przez Sass-Staniszewską na najbliższe trzy lata "zagwarantuje e-Izbie dalszy rozwój działania w obszarze legislacyjnym, wzmacniania lokalnej pozycji i świadomości e-commerce oraz przełoży się na silną ekspansję na rynku międzynarodowym".

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony