REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

PRZEMYSŁ I PRODUCENCI

PROMOCJE I MARKETING

 

28 września 2017, 15:17

Konkurs marki Perła Export adresowany jest do młodychkonsumentów

Konkurs marki Perła Export adresowany jest do młodychkonsumentów (mat. prasowe)

W ramach strategii komunikacji Perła Browary Lubelskie zorganizowała konkurs promujący markę Perła Export, który potrwa od 27 września do 24 października br. Jest on prowadzony w oparciu o dedykowaną stronę internetową oraz portal społecznościowy Instagram.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Konkurs pod hasłem Perła Dobre Chwile ma dwie dwutygodniowe odsłony, w ramach których po trzy osoby mogą wygrać wycieczkę na Bali, a 14 osób otrzyma zgrzewkę promowanego piwa. Aby mieć szansę zdobycia głównej nagrody, uczestnicy muszą zamieścić na dedykowanej stronie zdjęcie lub filmik ilustrujący tytułowe hasło. Aby brać udział w losowaniu nagród dodatkowych, należy takie zdjęcie zamieścić na Instagramie z odpowiednim oznaczeniem – hasztagiem.

Perła Export jest konsumowana głównie przez osoby młode i do nich adresowany jest konkurs. Piwo początkowo przeznaczone było głównie na rynki zagraniczne, jednak szybko zdobyło popularność na rynku krajowym, szczegłonie w aglomeracjach miejskich.

Perła – Browary Lubelskie S.A. jest jednym z największych regionalnych  producentów piwa w Polsce. W skład firmy wchodzi: zakład produkcyjny zlokalizowany przy ul. Kunickiego oraz siedziba zarządu spółki mieszcząca się w budynku historycznego Browaru przy Bernardyńskiej w Lublinie.

Uznanie dla oferowanych przez Perła – Browary Lubelskie S.A.  produktów  systematycznie wzrasta. Efektem tego jest ciągła rozbudowa kanałów dystrybucji i ekspansja na nowe rynki.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Lukaj 1 ponad rok temu

  Nieźle :O Super inicjatywa. Dobre piwo, dobra akcja! Widać staranie o konsumenta.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony