REKLAMANaturio - baner główny - lipiec 2019
III Forum PGZ Kupiec w 2017 roku

III Forum PGZ Kupiec w 2017 roku (materiały prasowe)

Już 14 listopada 2018r, w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, odbędzie się IV Ogólnopolskie Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec. Impreza zgromadzi blisko 350 osób.

REKLAMABIG InfoMonitor_belka w artykułach

– Z roku na rok zainteresowanie udziałem ze strony kontrahentów rośnie co potwierdza coraz mocniejszą pozycję Grupy Kupiec na rynku – podkreślają przedstawiciele organizatora. Wydarzenie będzie okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie reprezentantów producentów, dystrybutorów oraz detalistów. Prezentację swoich produktów i usług potwierdziło już blisko 80 kontrahentów współpracujących z PGZ Kupiec.

Podczas  Forum odbędzie się także rozstrzygnięcie IV edycji plebiscytu „Złoty Dukat Kupca”, podczas którego zostaną wyłonieni zwycięzcy w trzech kategoriach: Sklep Roku 2018, Producent Roku 2018, Dystrybutor Roku 2018.

Równocześnie z częścią wystawienniczą odbędzie się cykl wykładów prowadzonych przez specjalistów i ludzi biznesu oraz konferencja prasowa z udziałem właścicieli sklepów oraz zarządem Grupy PGZ Kupiec. Wydarzenie zwieńczy bankiet.

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony