REKLAMAKORAL - Lodowa Finezja - Baner Główny (czerwiec-lipiec 2018)

Koncern oświetleniowy Philips Lighting, ogłosił dziś powstanie Centrum Usług Finansowych w Łodzi. Łódzkie centrum zatrudni 120 osób i będzie odpowiedzialne za procesy księgowe i finansowe wszystkich europejskich oddziałów firmy.

REKLAMADANONE - Danonki - Belka w artykułach (lipiec 2018r.)
Oświetlenie Philips Lighting w sklepie Bilka w Szwecji

Oświetlenie Philips Lighting w sklepie Bilka w Szwecji (Philips Lighting)

Philips Lighting, będąc w Łodzi jednym z pionierów w dziedzinie usług, założył już wcześniej
w Łodzi centrum transakcyjne, które zostało w 2007 roku przejęte przez Infosys BPO Ltd.

Po dokładnej analizie pozostałych, poza-transakcyjnych operacji finansowo-księgowych, Philips Lighting zdecydował, że można zwiększyć wydajność i efektywność biznesową poprzez konsolidację wszystkich procesów
w jednym miejscu w Europie.  Wybrano miasto Łódź ze względu na potencjał jej siły roboczej, wspólne, dobre doświadczenia z przeszłości oraz klimat przyjazny dla inwestycji i dostępność wysokiej jakości powierzchni biurowej. 

- Jako że nasze operacje księgowe i finansowe są podzielone ze względów geograficznych, zależy nam
na przejściu na system scentralizowanych ośrodków kompetencji przy Centrum Usług Finansowych.
To pozwoli na poprawę jakości i wydajności naszych operacji księgowych i finansowych poprzez dalszą optymalizację i standaryzację oraz zwiększenie przepływu wiedzy - powiedział Lion Paauwe, dyrektor Centrum.

Lion Paauwe dodaje też, że centra kompetencyjne w dziedzinie finansów i księgowości, oferujące kompleksowe zarządzanie procesami, zarządzanie dostawcami usług oraz procesami opartymi na decyzjach i uznaniach stanowią dla mieszkańców Łodzi wyjątkową możliwość dalszego rozwoju, specjalizacji i osiągnięcia kolejnego poziomu doświadczenia w finansach i księgowości, gdyż większość branży usług wspólnych skupia się wokół usług transakcyjnych. 

Philips Lighting, to jeden z największych producentów  z branży oświetleniowej. Firma jest obecna zarówno na rynku profesjonalnym jak i konsumenckim. Sprzedaż koncernu w 2016 r. oscylowała na poziomie 7,1 mld euro. Firma zatrudnia 34 tysiące pracowników w ponad 70 krajach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony